O Nas

Restauracja GRAND jest usytuowana blisko centrum miasta. Na parterze znajduje się sala z przestronnym barem, w której organizujemy przyjęcia liczące do 50 osób. Dla spotkań towarzyskich oraz biznesowych w większym gronie proponujemy klimatyzowaną górną salę przygotowaną na wygodne przyjęcie do 100 Gości. Posiadamy parking, dostęp do Wi-Fi oraz możliwość e-płatności.

Specjalnością naszej restauracji jest domowa, polska kuchnia przygotowywana według sprawdzonych receptur. Gotujemy smacznie i zdrowo. Szczególnie polecamy codziennie świeży zestaw obiadowy składający się z zupy i dania głównego, zalewajkę po świętokrzysku, schab po świętokrzysku, pierogi własnego wyrobu oraz placek po węgiersku.

Przyjmujemy zamówienia na zestawy obiadowe dla grup zorganizowanych.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce do organizowania małych i dużych przyjęć okolicznościowych. U nas zorganizują Państwo spotkania rodzinne, towarzyskie oraz biznesowe. Ponadto, umożliwiamy wynajęcie sal do przeprowadzenia pokazów, prezentacji, szkoleń oraz innych imprez zamkniętych, w zależności od życzenia naszych Gości.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy wysoką jakość usług.

Menu oraz cennik dostosowujemy do oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy!